redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Chocolate Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
4.3 (13)
26458   0   1   0   0   5
 

Informacje o tabace

Producent
Paul Gotard Snuff

Parametry tabaki

Smak tabaki
Czekolada
Waga tabaki
10 g.
Opakowanie
metalowe

Paul Gotard Snuff

Recenzje użytkowników

13 reviews

 
(5)
 
(7)
3 stars
 
(0)
 
(1)
1 star
 
(0)
Ocena ogólna 
 
4.3
 
4.3  (13)
 
4.2  (13)
To write a review please register or
View all reviews View most helpful
(Updated: Luty 25, 2016)
Ocena ogólna 
 
3.6
Ocena smaku 
 
3.5
Ocena opakowania 
 
4.0

Czoklet

Nie będę owijał w bawełnę i napiszę co mi ślina na język przyniesie.
Mamy do czynienia z produktem surowym, aczkolwiek nie w 100%. Czemu? Z prostego powodu. Producent raczy nas dobrym, gotardowskim tytoniem w połączeniu z tytułowym składnikiem - więc nie mamy tutaj przeładowania aromatów tudzież tłumienia ich wodospadem mentolu. Z drugiej strony nie doświadczymy tutaj aromatu gorzkiej, naturalnej czekolady tudzież kakao. Jest to wyrób czekoladopodobny, co bynajmniej go nie przekreśla.

Pisząc teraz trochę od zadniej strony; zmielenie: podobne do Stoka, lecz minimalnie mniej wilgotne. Barwa: delikatnie ciemniejsza od neutralnego koloru brązu(tak, będzie to stałym terminem w moich recenzjach :D). "Aura" tabaki(a więc jej zapach przed zażyciem) to gotardowski tytoń przemieszany z w/w czekoladopodobnym wyrobem. Nikotyna delikatna, wręcz brak. Ogólnie polecam tę tabakę, nie jest zła - ot, prosta, smaczna kompozycja.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Ciekawa, miła kompozycja tytoniu z czekoladką
-Niska zawartość nikotyny
-Surowość i prostolinijność osiągnięta dzięki zaznaczeniu obecności tytoniu
Minusy Tabaki
-Nie ma tutaj tego pięknego zapachu naturalnego kakao
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
4.4
Ocena smaku 
 
4.5
Ocena opakowania 
 
4.0

Czekoladowy Wafelek

Od pewnego czasu szukałem słodkiej tabaki, tropy nakierowały mnie na top25snuff, wypatruje w najlepszych a tu czekolada, myślę trzeba poczytać. Po przeczytaniu tych wspaniałych recenzji stwierdziłem że trzeba jej spróbować. Jeśli chodzi o 'stajnie' Paula Gotarda to moja 1 tabaka, i nie zawiodłem się. Szukałem dokładnie czegoś o takim smaku, szczerze kojarzy mi się on z wafelkiem Prince Polo, jednak trochę słodszym. Jeśli chodzi o konsystencje to bardzo przypadła mi do gustu, mokrawa, o grubszym zmieleniu, nie spływająca. Jeśli chodzi o tabakierę to PG mógłby się postarać o lepszą szatę graficzną, reszta mi nie przeszkadza. Gorąco polecam!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Intensywny smak czekoladowo-kakaowy
Nie spływa
Mokra
Grubo ciachana
Minusy Tabaki
Szybko wietrzeje ( przynajmniej mój egzemplarz )
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Październik 09, 2012)
Ocena ogólna 
 
4.4
Ocena smaku 
 
4.5
Ocena opakowania 
 
4.0

Chololate

Była to moja pierwsza tabaka od Paula Gotarda, dopiero, kupując ją dopiero zaczynałem swoją przygodę z tabaką, więc nie wiedziałem czego się spodziewać, mając doświadczenie tylko z wyrobami Poeschla.

Tabakierka jest schludna i szczelna. Dozownik znajduje się na boku i jest przesuwany. Zamyka się z kliknięciem, więc nie ma mowy, że otworzy się sama. Niestety na naklejce widać piksele, co bardzo obniża wartość wizualną tabakiery.

Otwierając tabakierkę bardzo wyraźnie czuć czekoladowy zapach. Mieszkam w Szczecinie i mamy tutaj fabrykę czekolady, ten Gotard bardzo przypomina mi zapach, który czuć kiedy mija się ową fabrykę.

Tabaka jest grubo zmielona i ciemnobrązowa, średnio wilgotna i bardzo puszysta. Konsystencja bardzo pasuje do jej smaku. Po zażyciu czuć tylko i wyłącznie czekoladę. Jest ona dość naturalna, ale po jakimś czasie potrafi się znudzić.

Według mnie Paul Gotard Chocolate jest wart polecenia ze względu na, w miarę, wierne odwzorowanie smaku czekolady. Jednak nie jest to tabaka do codziennego zażywania. Ja używam jej raz na jakiś czas, wieczorem przy książce czy w sobotni poranek.

PS. Edycja starej recenzji.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Piękny aromat czekolady, który bardzo długo się utrzymuje,
- Dobry dozownik w tabakierce,
- Nie spływa do gardła.
Minusy Tabaki
- Monotonny smak,
- Brzydka naklejka na tabakierce.
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
5.0
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Paul Gotard Chocolate- wspomnień czar

Tabaka która cofa do przeszłości
Zawartość dobrze znanego wszystkim pudełeczka to 10g brązowego cudnie pachnącego proszku. Zmielenie typowe dla Paula G. Po wciągnięciu do nosa czuć wspaniały smak ciepłego kakao lub rozpuszczonej gorzkiej czekolady z miodem na mleku prosto od krasuli.
Opisując tą tabakę nie jestem obiektywny, gdyż wspomnienia jakie ona we mnie wywołuje to jedne z lepszych, które mam w pamięci. Sięgają one lat mojego dzieciństwa i wakacji w małej miejscowości z cukrownią i jeziorem. Tam spędzałem wakacje przed 1995r. I pamiętam ,że zawsze z rana chodziliśmy na róg ulicy, a tam stał mleczarz który jak zwykle co rano rozwoził mleko od swojej krasuli. A potem rozbijaliśmy w garnku gorzką czekoladę (80% kakao)i zalewaliśmy ją mlekiem i dodawaliśmy naturalny miód. Pycha
Po latach wspomnienia powróciły za sprawą tej cudownej tabaki.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Smak
-Aromat
Minusy Tabaki
-brak
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Całkiem czekoladowa czekolada

Ciężko jest pisać recenzję pewnych wyrobów. Są takie, które są używane tylko przez jedną płeć. W takiej sytuacji ocena ich walorów przez tę druga może być mocno zniekształcona. Jak bowiem ma mówić kobieta o ochraniaczu na męskie klejnoty? Ciężko jej będzie osobiście zbadać wygodę takiego odzienia, bo ma inny kształt miednicy oraz mniejsze wypukłości w tejże okolicy. Tak samo mężczyzna opisujący tampony będzie robił to dość nieudolnie. Nasiąkanie takowego może zbadać wsadzając go do buzi i tam mierzyć wysączanie śliny. Jednak ani jego aplikacji, ani skuteczności podczas okresu nie zbada.

Są też takie rzeczy, które upodobały sobie np. mężczyźni, a które kobieta może ocenić. Są to poziom meczu piłki nożnej, jakość tłumików w samochodach czy (zazwyczaj) jakość i smak piwa. Tak samo jest w drugą stronę, tuszu do rzęs mało kto z nas, płci brzydkiej, używa, ale nie jest to problem się malować i wiedzieć, który jest lepszy. Piszę tutaj o tym dlatego, że recenzja tej tabaki jest dla mnie właśnie takim małym kłopotem. Czekolada jest to produkt uwielbiany przez panie. Spożywają ją z radości, podczas gorszych dni, gdy on znów nie odbiera, czy dla relaksu. Są oczywiście takie, które nie gustują w niej, jednakże nie ma takiej fascynacji tym produktem wśród panów.

Ja do wielkich miłośników tej kakaowej przyjemności nie należę, chociaż nie omieszkam zjeść czasem jakiejś. Jest ona bardzo energetyczna, pomaga uzupełniać odpowiedni poziom magnezu, ma się czasem na nią "smak". Jakby zniknęła z tego świata, nie umarłbym z rozpaczy, chociaż fajnie, że jest. Mogę dlatego pisać teraz ową recenzję.

Trzeba temu wyrobowi Paula Gotarda przyznać, że smak mlecznej czekolady oddał dość przyzwoicie. Czuję w nosie wyroby, które nieraz gościły w moich ustach i rozpływały się tworząc fajne, czekoladowe błotko. Tutaj przy każdym wdechu takie przyjemności daje nam powietrze, ale bez brudzenia sobie palców i zębów. Aromat nie ulatnia się jakoś szczególnie szybko, jednak też nie jest trwały, jak Kim Dzong Il. Może to i lepiej, za dużo czekolady nie robi dobrze. Fajne jest to, że im dłużej spoczywa w naszym nosie, tym coraz mocniej czuć przechodzenie tej tabaki w lekko gorzką, którą lubię bardziej. Jednak mleczności nie zatraca ona do samego końca. Aromat jest dość płaski, ale chyba o to chodziło twórcom. W końcu czekolada to czekolada. Z dodatkami jest smaczna, ale czasami nie ma sensu przesadnie kombinować.

Tytoń jest średnio zmielony, wilgotność jest dość spora. Szczerze nie przeszkadza mi to. Kolor tego wyrobu to troszkę mniej intensywny brąz niż plastik w tabakierce. No właśnie, jeżeli o nią chodzi, to... mam mieszane uczucia. Z całą pewnością jest to wygodne w użytkowaniu puzderko, jednak nie poraża jakimś szczególnym kunsztem. Mam wersję jeszcze z twarzą Paula, a wiatraczek jest bardziej stylowy. Brakuje mi tylko informacji, ile gram tego produktu zaaplikował w nią producent, a widziałem już przeróżne wersje.

Moja dziewczyna tym wyrobem była zachwycona, dałaby jej 5 z wykrzyknikiem. Ja patrzę na to trochę bardziej chłodnym okiem. Nie jestem fanem tego wyrobu, więc dałbym jej 3, jednak obiektywnie patrząc jest ona dobrze odwzorowana do czekolady, dlatego też daję 4. Kobiety lubiące ten wyrób mogą dodać jedno oczko.
(Mam nadzieję, że moje porównania nikogo tutaj nie uraziły)

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Jest to z pewnością czekolada
- Idealna dla pań
- Wygodna tabakierka
- Warto do niej wrócić od czasu do czasu
Minusy Tabaki
- Ale nie częściej, gdy nie jest się jej fanem, bo...
- Jednowarstwowość może się znudzić
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Zobacz wszystkie recenzje użytkowników
e-max.it: your social media marketing partner