redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Blackberry Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
3.7 (8)
21175   0   1   0   0   1

Recenzje użytkowników

2 reviews with 4 stars

8 reviews

 
(3)
 
(2)
 
(1)
 
(2)
1 star
 
(0)
Ocena ogólna 
 
3.7
 
3.7  (8)
 
3.9  (8)
Access restricted to members. To continue register or
Powrót do pozycji
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2  
 
Sortowanie 
 
Ocena ogólna 
 
3.9
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
3.5

Smaczna owocówka, która potrzebuje czasu na to by 'dojrzała'

Tabakę tę nabyłem przez przypadek przechadzając się po galerii. To moja druga owocówka zaraz po Ozonie Cherry. Czytałem wiele opinii o Paulu Gotardzie, jedne były dobre, drugie wręcz przeciwnie. Ciekawość zwyciężyła i kupiłem ją.

Tabakierka ładna, estetyczna, wygodnie się dozuje ten wspaniały proszek. Jedyne co można jej zarzucić to etykietka, która jest okropna, jakby zrobiona w Paincie, rodem z Minecrafta.

Pierwsze wrażenie po powąchaniu zawartości to soczyste owoce lasu, dość słodkie ale nie mdłe. W tle jakby jakaś nuta mentolu, ale lekka.

Zażycie budzi moje mieszane uczucia, niby owoce lasu smaczne, soczyste, słodycz i kwaskowość wyważone ale 'dupy nie urywa'.
Tabaka poszła w odstawkę na ok miesiąc.

Ostatnio 'odkopałem' ją, pomyślałem- spróbuję. pierwsze zażycie i szok, tabaka nabrała szlachetności, smak się wyklarował, stał się bardziej smaczny. Niestety aromat jak zwykle, nie jest zbyt trwały

Teraz zażywam tej tabaki często, dojrzała i jest naprawdę super:)

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-świetny aromat;
-lekko mentolowy;
-soczysta i odświeżająca;
-idealna konsystencja;
Minusy Tabaki
-odpowiedniego smaku nabiera gdy trochę 'zwietrzeje';
-etykietka rodem z 'Minecrafta';
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Lipiec 10, 2011)
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Chaty Polskie a Paul Gotard

Od dłuższego czasu miałem ochotę na jakiś produkt Paula Gotarda, ale zupełnie nie mam pojęcia co mnie podkusiło do nabycia akurat tego smaku. Niedawno zaopatrzyłem się w wydane do tej pory Chaty Polskie, czyli więc również i w czarną jagodę. Podwójnie czarna jagoda, ale nie ma tego złego...
Zasadniczo to nawet jestem zadowolony – mógłbym nawet pokusić się o recenzję porównawczą... Bo czemu nie?
Za sprawą tej tabaki pogłębiło się we mnie odczucie, że Paula Gotarda i Chaty Polskie łączy nie tylko tabakierka, czy dystrybutor... Ale to w zasadzie nie jest tu specjalnie istotne.

Jest to dopiero czwarty mój produkt tej firmy, a nie licząc limitowanych, butelkowanych okazów jakimi są bursztyn i poziomka (obie z miętą, tak) to posiadam tylko fruit mix.
Może za sprawą miejsca, w którym niszczęsny "mix owoców" nabyłem, albo z racji mojego gustu, czy też czegoś zupełnie innego byłem bardzo zawiedziony. O ile znajdę (a na pewno w końcu znajdę!) inny egzemplarz to napiszę recenzję tego produktu, bo ciekawość tej tabaki nadal we mnie jest.
Skutkiem powyższego wydarzenia jest to, że czarnej jagodzie towarzyszyła pewna obojętność i sceptycyzm, bo w końcu tabaki w buteleczkach i dużo pozytywnych opinii na temat tej marki bronią jej skutecznie.
Po pierwszym zażyciu sceptycyzm pozostał i pojawiły się nowe wątpliwości co do tej tabaki. Jedno jest pewne – nie tyle, co sam fruit mix uważam za wyjątek, ale mój egzemplarz tego smaku.
Jagoda w Blackberry jest słodka, soczysta i delikatna. Odnoszę wrażenie, że smak ma za chwilę zniknąć, lecz od trwa niespodziewanie długo. Bardzo dobra tabaka.
Muszę koniecznie odnieść się do Obniżenia Węgrowskiego (właśnie zauważyłem, że na tabace „Węgrowskie” napisane jest małą literą). Tabaki są bardzo podobne, niemal identyczne. Wyrób z serii Chaty Polskie raczy nas intensywniejszym smakiem owocu, ale mięta wydaje się taka sama – również współgra z głównym wątkiem, wspiera go i dopełnia.
Jedynym powodem dla którego tabaka nie dostała piątki był posmak pasty do zębów, który pojawiał się przy zbyt częstym zażywaniu. Tak jest i tutaj, ale w dużo, dużo, dużo mniejszym stopniu – wręcz minimalnym
Właśnie tą cechą Paul Gotard nadrabia intensywność oferowaną przez ChP. Jest też więcej soczystości, ale generalnie ciężko oprzeć się wrażeniu, że produkty mogłyby pochodzić od tej samej firmy.
Pasta do zębów nie powinna przeszkadzać – nie ma jej, gdy nie nadużywamy, a nadużywać nie można. Ta tabaka jednak w odróżnieniu od OW zdecydowanie bardziej nadaje się do regularnego zażywania.
Czemu nie ma piątki? Czegoś jednak jej brakuje... A może to przez tą skazę, której brakuje u butelkowanych produktów PG?
Do Alpiny się nie odniosę.
Jeżeli komuś posmakował produkt Chat Polskich to zdecydowanie polecam, bo nie wyobrażam sobie, żeby istniał lepszy zamiennik tego produktu o limitowanej ilości.
Poza tym jeżeli ktoś może kupić PG Blackberry w cenie „nieco” niższej, niż 10.80zł, które ja wydałem to może obejść się całkowicie bez Chat Polskich.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- smaczna, słodka i soczysta jagoda
- delikatny i długo utrzymujący się smak
- najlepszy zamiennik dla Obniżenia Węgrowskiego Chat Polskich
- tabakiera (standardowa dla PG)
Minusy Tabaki
- być może cena (ja zapłaciłem 10.80zł!)
- pasta do zębów zamiast jagody przy "nadużyciach"
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2