redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Blackberry Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
3.7 (8)
21176   0   1   0   0   1

Recenzje użytkowników

3 reviews with 5 stars

8 reviews

 
(3)
 
(2)
 
(1)
 
(2)
1 star
 
(0)
Ocena ogólna 
 
3.7
 
3.7  (8)
 
3.9  (8)
Access restricted to members. To continue register or
Powrót do pozycji
3 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 3  
 
Sortowanie 
 
Ocena ogólna 
 
4.5
Ocena smaku 
 
4.5
Ocena opakowania 
 
4.5

Trochę jeżynek

Witam wszystkich użytkowników jako, iż jest to moja pierwsza recenzja jak i również post na tym portalu. Tabakę zacząłem niuchać dość niedawno, bo ok. pięć miesięcy temu i powiem szczerze, że dość długo nosiłem się z oceną którejkolwiek z posiadanych przeze mnie tabak, właśnie ze względu na krótki "staż". Podjąłem jednak decyzję i wybór padł właśnie na tą tabakę Paula Gotarda - Blackberry.
Jest ona właśnie jedną z pierwszych tabak jakie zakupiłem (zachęciły mnie m.in. do tego recenzje z portalu)i po wypróbowaniu urzekła mnie z miejsca! Naprawdę jestem nią oczarowany do dziś i jak na początkującego tabaczarza poleciłbym ją każdemu kto również zaczyna przygodę z niuchaniem jak również doświadczonym kolegom i koleżankom. Na temat jej smaku nie będę się rozpisywał, ponieważ inni użytkownicy należycie rozpisali się w tej kwestii, jak dla mnie jest po prostu idealna gdy wraca się po pracy, siada wygodnie w fotelu i ma ochotę na odrobinę wytchnienia. Jedynym mankamentem jaki się doszukałem jest jej ulotność bo jednak chciałoby się żeby ten piękny posmak leśnych owoców pozostał z człowiekiem choć odrobinę dłużej, jednak cóż - kolejny niuch i nadal mogę rozkoszować się jej błogością...

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-idealny aromat
-świetna ilość mentolu w porównaniu do smaku
-zadowalająca wilgotność oraz zmielenie
-tabakiera
Minusy Tabaki
-jeśli ktoś lubi się czepiać to ulotność
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
4.9
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
4.5

Operacja ,,Blackberry"

Operacja ,,Blackberry"

Arkady Wrocławskie, 17:47, 30 stycznia 2012.

Arkady Wrocławskie. Po zakupie Red Bulla zmierzam do toalet za potrzebą. Lecz nagle patrzę - sklep z tytoniem. Przez mój umysł szybko przebiega myśl ,,a nuż mają tam tabakę...?". No, co mi zaszkodzi zerknąć. Oglądając fajki, tytonie i bletki, natrafiłem wzorkiem na znajome mi tylko z tej strony opakowanie - zauważyłem cały stosik tabak Paula Gotarda.
Mój wzrok od razu padł na napis ,,Blackberry". ,,Zaraz, blackberry to było... Czarna porzeczka!". Serce zaczyna mi szybciej bić, podniecenie powoli zaczęło przejmować mój umysł. Jednak po chwili zdołałem jakoś poskromić moje łakomstwo i z wystudiowanym spokojem począłem oglądać inne, aby nie żałować zakupu gdyż niestety z funduszem na wyrobu tytoniowe u mnie krucho. Ale po chwili było już pewne, że olewając Irish Cream i inne, swą przygodę z Paulem rozpocznę od tego szlachetnego wyrobu. Szybko nabywając go nie mogłem się doczekać pierwszego zażycia.

Zaciszny kąt Arkad, 17:52, 30 stycznia 2012.
Wyjmuje z kieszeni cudo o nazwie ,,Blackberry". Ciepły kubek herbaty ogrzewa moje dłonie. Otwieram opakowanie. Mniejsze niż w Radfordzie jednak ma identyczny patent do otwierania. Strzelam w myślach że to 10 gram i sypie. Piękna, mocno brązowa, wilgotna z mocno wyczuwalnym aromatem porzeczek tabaczka. ,,Taak...!" - pomyślałem po czym zażyłem ten specyfik.
Pierwsze moje uczucie to piękny, lekko kwaśny smaczek, taki jaki mają dorodne porzeczki. Intensywny, a jednak nie narzucający się aromat. O niebo lepsza od Alpiny Poeshla, swoją drogą. O dziwo, nie wyczułem w niej mentolu. Zdziwiłem się lekko, przyzwyczajony do Poeshlowskich klimatów. Ale to, był dla mnie kawałek nieba... Ma ukochana tabaka, tak myślę...
Podsumowując, uważam iż to wielki sukces Gotarda, za który możemy być mu wdzięczni. Myślę również że ta tabaka wielu zasmakuje, niektórym mniej innym bardziej ale podejdzie wszystkim. Szczerze polecam!

Mój kącik, Wrocław, 30 stycznia 2012.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Świetna, mocno wyczuwalna porzeczka,
-Piękny aromat, który długo się trzyma,
-10 gram za 9zł,
-Dla mnie - najlepszy aromat jaki wąchałem,
-Mocny aromat,
Minusy Tabaki
-Klasyczne, Gotardowskie pudełko,
-Rzadko dostępna tabaka,
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
4.8
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Najpierw odniosę się do wszystkich komentarzy negatywnych. Są one zapewne pisane po zażywaniu tabaki w sposób, że sypie się kupkę na rękę i mocno zasysa się do nosa. To jest wielki błąd, bo wszystkie tabaki z tabakierką tzw. nie praktyczną (SoW i Paul Gotard) zażywa się z palców i jest to zupełne inne doświadczenie, lepiej czuć smak gdy mniejszą ilość delikatnie się wciągnie. Można dużo zażywać, ale trzeba kilkakrotnie tą małą ilość aplikować do nosa np. nasypać sobie mały kopiec na dłoń, a drugą podawać do nosa. Tyle jeśli chodzi o negatywne komentarze tej tabaki. Zacznę od opakowania, jest ono ładne i trzyma smak, ale zbyt łatwo otworzyć i boję się taką tabakę nosić w kieszeni, bo może się sama otworzyć i rozsypać, a tego nie chcemy. Osobiście wolę znacznie tabakiery SoW'a bo trzeba użyć siły aby je otworzyć i nie ma opcji aby sama się otworzyła. Teraz puenta, smak. Ahh po zwykłym zażyciu (z ręki i duża ilość na raz) jest to mocna tabaka i nie koniecznie dobra. Natomiast z paluszków, czuć ten przecudny smak jeżynki i tytoń delikatnie. Smak owoca wyraźnie się przebija i tabaczka jest wyśmienita. Naprawdę polecam i mówię, że zasłużenie miała ona tak wysoką ocenę w rankingu. Jeszcze dużo nie snuffałem tabak poza Poshlem, bo nie mieszkam w dużym mieście, ale odkąd studiuję zaocznie w Gdańsku to częściej będę odwiedzał sklep z wyrobami tytoniowymi na PKP ;]. Zachęcam do kupna.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
3 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 3