redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Blackberry
Paul Gotard Snuff
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

4.5
Ocena smaku 

4.5
Ocena opakowania 

4.5

Trochę jeżynek

Witam wszystkich użytkowników jako, iż jest to moja pierwsza recenzja jak i również post na tym portalu. Tabakę zacząłem niuchać dość niedawno, bo ok. pięć miesięcy temu i powiem szczerze, że dość długo nosiłem się z oceną którejkolwiek z posiadanych przeze mnie tabak, właśnie ze względu na krótki "staż". Podjąłem jednak decyzję i wybór padł właśnie na tą tabakę Paula Gotarda - Blackberry.
Jest ona właśnie jedną z pierwszych tabak jakie zakupiłem (zachęciły mnie m.in. do tego recenzje z portalu)i po wypróbowaniu urzekła mnie z miejsca! Naprawdę jestem nią oczarowany do dziś i jak na początkującego tabaczarza poleciłbym ją każdemu kto również zaczyna przygodę z niuchaniem jak również doświadczonym kolegom i koleżankom. Na temat jej smaku nie będę się rozpisywał, ponieważ inni użytkownicy należycie rozpisali się w tej kwestii, jak dla mnie jest po prostu idealna gdy wraca się po pracy, siada wygodnie w fotelu i ma ochotę na odrobinę wytchnienia. Jedynym mankamentem jaki się doszukałem jest jej ulotność bo jednak chciałoby się żeby ten piękny posmak leśnych owoców pozostał z człowiekiem choć odrobinę dłużej, jednak cóż - kolejny niuch i nadal mogę rozkoszować się jej błogością...

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-idealny aromat
-świetna ilość mentolu w porównaniu do smaku
-zadowalająca wilgotność oraz zmielenie
-tabakiera
Minusy Tabaki
-jeśli ktoś lubi się czepiać to ulotność
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Pablo Napisane przez Pablo
Czerwiec 09, 2012
Witamy na forum:) I plus na dobry początek...
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1